GALERIJA

Baltic Beauty World 2011

Itāļu stils ar ALFAPARF Milano. Baltic Beauty 2011 pasākuma ietvaros ALFAPARF Milano stendā uz skatves 4. un 5. novembrī savu radošo veikumu rādīja akadēmijas DEVIS INETRNATIONAL komanda – vadītājs un dibinātājs DEVIS MENIN ar savu kreatīvo komandu - OMAR CESARIN un ALESSANDRO VECCHIATO.

Izstādes apmeklētājus šis trio apbūra ar savu perfekto un izmalcināto stilu. Tika parādīti vairāk nekā 20 griezumi un stailingi, izmantojot Semi Di Lino Diamante un Style For You stailinga produktus.

Pats Devis Menin ir Pasaules čempions un Absolūtais Pasaules čempions, kā arī Itālijas un Eiropas čempions. Visai komandai ir neskaitāmi AWARD dažādos starptautiskos frizieru mākslas konkursos un starptautiskās izstādēs. Devis ar savu komandu vēlējās mūs skatītājiem atklāt savu koncepciju un īpašo pieeju katram klientam.

Pavisam drīz gaidam lielisko komandu atkal Rīga uz semināru un Master klasi! Sekojiet līdzi mūsu informācijai!

6. novembrī uz ALFAPAR Milano skatuves savu radošo priekšnesumu prezentēja Tatjana Fast (ALFAPARF Mailno/Latvija kreatīvais partneris). Vīriešu prezentācijas ietvaros tika demonstrēti četri griezumi un jaunā PRO AGE Color matu krāsa, kā arī stailinga produkti. Aleksandra Vall demonstrēja meistarklasi māmiņām - kā ātri un kreatīvi izveidot interesantas frizūras bērniem!

Stenda dizains bija ieturēts klasiski melnbalts un ar savu eleganci lieliski izcelās pārējo izstādes dalībnieku vidū.