GALERIJA

ALFAPARF Milano Hair Show- InterCHARM Milano 2012

No 6.-8. oktobrim Milānā jau trešo reizi norisinājās InterCHARM Milano izstāde- pasaule, kurā tiek slēgti svarīgi biznesa darījumi, vienlaikus iemiesojot un izbaudot skaistuma pieskārienu matiem un ādai. Apskatīt un novērtēt konkurentu sniegumus, jaunākos produktus un novitātes. Ekskluzīvi šovi, radīti speciāli šim pasākumam un protams labākie vispasaules frizieri. Tas viss vienā vārdā- „InterCHARM Milano”. Šogad šo pasākumu apmeklēja vairāk kā 34 000 cilvēku, kopumā no 81 dažādas pasaules valsts.
Vienlaikus izstādes ietvaros „FIERA MILANO CITY” izstāžu kompleksā norisinājās frizieru čempionāts, kurā varējām vērot dažādu valstu labāko frizieru darbus un sniegumus- augstākā mode un māksla ikvienā darbā. Lielākā daļa apmeklētāju bija gados jauni cilvēki- nākotnes frizieri un kosmetologi, kuri smēlās idejas un pieredzi savam darbam un tehnikai.

ALFAPARF Milano stendā tika piedāvāti un prezentēti jaunumi un inovatīvi risinājumi, kas sagaida mūs jau tuvākajā laikā.
Noslēdzot šo gadu ALFAPAR Milano piedāvās jaunus produktus no Thermae SPA līnijas- inovatīvas un saudzīgas matu krāsas bez amonjaka, papildinājumus Precios Oil Tradition līnijai- produktus pūkainu un spuraini matu kopšanai, ka arī jaunus un spilgtus toņus no Evolution OF THE COLOR CUBE krāsu paletes.

Gaidam šos jaunumus un jau līdz gada beigām varēsiet šos produktus iepazīt un izmēģināt!
Svētdienas, 7. oktobra galvenais notikums bija skaistie šovi, kuri norisinājās visas dienas garumā. Arī mums bija iespēja pabūt grandiozajā ALFAPARF Milano rīkotajā šova, kurā savu meistarklasi demonstrēja Francesca Sesler (IT), Zeo Baldi (IT) un Richard Ashforth (UK) no SACO.

Pasākumu var raksturot īsi un konkrēti- inovatīvas idejas, skaisti risinājumi un visapkārt jūtama- gaisā virmojoša iedvesma.

Uz tikšano InterCHARM Milano 2013!