GALERIJA

Projekts PĀRVĒRTĪBAS sadarbībā ar portālu www.3ade.lv

 Izstādes "Baltic Beauty 2012" ietvaros norisinājās interesants un aizraujošs pārvērtību projekts, sadarbībā ar portālu www.3ade.lv. Trīs pazīstamām un slavenām Latvijas sievietēm tika piedāvāts izbaudīt grandiozas pārvērtības.

Pāvērtības matu sakārtojumā norisinājās kopā ar ALFAPARF Milano. Trīs atzīti frizieri veidoja pavisam ko jaunu, un var pat teikt, ka uzdrīkstējās riksēt, lai pārvērtību varone iegūtu jaunu matu sakārtojumu un stilu.

Portālā www.3ade.lv pārstāvji par projektu ir ļoti gandarīti un apmierināti. To vienozīmīgi var saprast, lasot atskatus par notikušo.

"Projekta ideja bija absolūti nejauša. Radās sēžot pie kafijas tases kopā ar Anastasiju Zerbinu (Micabella cosmetics). Viņa pirmā piedāvāja pārvērts Intu Fogeli, kura jau labu laiku kāju lūzumu dēļ nebija rādījusies sabiedrībā. 
Inta piekrita uzreiz. Mēs nepiedāvājām viņai nekādus izaicinošus vai kliedzošus tēlus. Mēs vēlējāmies ieraudzīt lepnu dāmu, kas pēc pārvērtībām kļuvusi desmit gadus jaunāka. Un tas mums izdevās.
Pirmais bija manikīrs. Otrais etaps – frizūra – pats sarežģītākais. Gandrīz 4 matu krāsošanas un griešanas stundas. No uzticamajām un stiprajām Tatjanas Fast rokām izbēgt neizdevās. Mēs bijām patiešām pārsteigti par Intas mieru, pacietību un pakļāvību. Nevienas pretenzijas vai sūdzības.
Intai ir 100% sirmi un ļoti biezi mati. Matu krāsošana notika divos etapos. Vispirms uzklāja Supermeches pulverīti matu balināšanai. Maigā formula, kuras pamatā ir kviešu dīgstu, hidrolizēta zīda un kliņģerīšu ekstrakti aizsargā matus un gaišzila nokrāsa neitralizē nevēlamā dzeltenā toņa parādīšanos. Šo līdzekli izvēlējāmies ļoti rūpīgi un apzināti. Inta ļoti baidījās, ka matu balināšana un krāsošana stipri bojās matus, tāpēc darba gaitā mēs sīki stāstījām par visiem līdzekļiem un materiāliem, ko izmantojām darbā. Visi līdzekļi bija no Alfaparf Milano.
Pēc tam mēs to visu nomazgājām un sākām šķipsnu krāsošanu 4 toņos. Izvēlējāmies Intas tipāžai atbilstošus aukstos toņus. Matu saknes tika iekrāsotas tumšākā, sulīgākā krāsā, tādējādi izdevās „savākt” viņas sejas ovālu. Savukārt matu gali palika gaišos pasteļtoņos.
Darbs bija sarežģīts, taču Tatjanas Fast meistarība un pieredze iedvesa ticību gan mums, gan dalībniecei. Nervozējām tikai par vienu ..., lai Inta paspētu uz RFW skati :)."
Otrās dienas pārvērtības piedzīvoja Tatjana Kuvarina - Mirska. Kā jau ierasts pārvērtības norisinājās trijās daļās. Matu sakārtojums tika veidots izmantojot ALFAPARF Milano matu kosmētiku.
"Matus mēs nekrāsojām, jo pie mums viņa nokļuva ar ideāli nokrāsotiem matiem. Šokolādes tonis viņai iestāv perfekti. Galvenais uzdevums bija piešķirt matiem formu. Griezumam jābūt tādam, lai arī vēlāk mājās Tatjana spētu matus patstāvīgi ieveidot. Mūsu meistare Jeļena Kungurceva izveidoja pakāpenisko griezumu. Galvenais uzdevums bija piešķirt matiem tādu formu, kuras saglabāšana nesagādās grūtības arī turpmāk. Patiesībā ir ļoti daudz pakāpenisko griezumu veidu un uz tik smagiem matiem kā Tatjanai ne visas variācijas izskatīsies labi. Tieši tāpēc iemīļotākā Tatjanas frizūra ikdienā bija zirgaste.
Darbu noslēdzām matus ieveidojot ar matu gludekli. Jā, jā. Lai izveidotu lokas pilnīgi pietiek ar parastu matu taisnojamo gludekli. Jeļena radīja satriecošas lokas, bet mēs ieguvām jaunu pieredzi.
Matu ieveidošanai izmantojām Alfaparf  Milano matu kosmētiku. Tā kā Taņai ir ļoti smagi mati (jo veseli), izvēle bija jāveic ļoti rūpīgi. Šāds matu tips pieprasa vieglus un gaisīgus līdzekļus."
Trešajā dienā pārvērtības piedzīvoja portāla www.3ade.lv viena no lasītājām Ilona Suharučenkova.
"Ilona atnāca ar nekrāsotiem, nedaudz zem plecu līnijas matiem. Mati tiešām ļoooti biezi. Tas ir ne tikai kompliments, tas nozīmē arī papildus klapatas. Jo ir patiešām grūti patstāvīgi tikt galā ar šādu matu daudzumu. Jeļena Kungurceva (Alfaparf Milano speciāliste) pieņēma lēmumu griezt bob-kare ar nelielu "čolku". Grieza ilgi un rūpīgi. Principā jau sākot veidot griezumu bija skaidrs, ka mēs neiekļausimies laikā. Taču tieši šīs trīs pārvērtību dienas ļāva uzskatāmi saprast, ka stundas laikā nav iespējams izveidot kvalitatīvu griezumu un matus ieveidot. Izdarām secinājumus.
Pēc matu griešanas Jeļena ķērās pie matu krāsošanas. Ilona pārvērtās par bruneti, ar vīnaini rudu mirdzumu (atkarībā no apgaismojuma). Krāsu izvēlējāmies aukstu, dziļu un cēlu. Tomēr Ilonai tā nepatika. Viņa vēlējās sarkanus matus, bet meistare viņu atrunāja. Jāsaprot, ka sarkani mati - ir skaisti tikai žurnālos, vairs nav moderni un vispār...spilgts - tas nav sinonīms vārdam skaists.
Izvēlētā krāsa neticamā veidā "savāca" Ilonas sejas ovālu. Pēc ieveidošanas viņa saprata un pieņēma Jeļenas ideju."
Prieks, ka kopā padarījām cilvēkus priecīgus, laimīgus un vienozīmīgi skaistākus!