GALERIJA

Riga Fashion Week 31.10.-03.11.

No 30. oktobra līdz 3. novembrim Rīgu pāršalca viens no svarīgākajiem notikumiem Latvijas modes dzīvē- „Riga Fashion Week ”.Lietainajā un drēgnajā laikā tika prezentētas jaunās 2013. gada pavasara/vasaras kolekcijas, liekot ikvienam, kaut nedaudz, bet baudīt pavasara noskaņu.
Šoreiz vienkopus tika pulcēti Latvijas, Krievijas, Vācijas, Igaunijas, Ukrainas un Holandes mākslinieki, prezentējot savas jaunākās kolekcijas.
Pasākums šogad norisinājās piecu dienu garumā. Svinīgumu vienozīmīgi paspilgtināja telpas, kurās šis pasākums norisinājās- šogad tā bija Rīgas Makslas Telpa. Galerijas tipa vide piešķīra pasākumam īpašu maģiju un noskaņu.
Visu dienu garumā modeļi demonstrēja ne tikai skaistos tērpus, bet arī skaistas galvas rotas- frizūras. Kuru radīšanā tika izmantota pasākuma oficiālā matu kosmētika - ALFAPARF Milano.
Visas pasākuma dienas ALFAPARF Milano komanda piedāvāja cilvēkiem dažādas aktivitātes un atrakcijas- produkcijas paraugdemonstrējumus, loteriju, foto aktivitātes un daudz ko citu.
Interesantas idejas un jaunākās tendences, noteikti ietekmēs ikviena šīs industrijas pārstāvja darbu un nākotnes vīziju! Skaisti un inovatīvi!