GALERIJA

11. novembris «Master Haircolorist & ALFAPARF Milano»

Pirmajai semināra dienai nudien var piešķirt starptautisko formātu, kurš jau sākotnēji tika paredzēts plašai auditorijai, kuru vidū bija viesi no Lietuvas un Igaunijas.
Semināra laikā tika demonstrētas 3 modeles: modele ar sirmiem matiem (uz kuras Vivika demonstrēja sirmo matu krāsošanas metodi), otrā modele – meitene, uz kuras Vivika virtuozi izmantoja krāsošanu 8 (!) toņos, kā arī trešā meitene ar dabiskiem un viļņainiem matiem, uz kuras Vivika demonstrēja mūsdienās pieprasīto ombre tehniku.
Vivika runājās ar auditoriju, atbildot uz meistaru āķīgajiem jautājumiem. Vivika runāja arī par ALFAPARF Milano sortimentu un tā „LĪDERIEM”, galvenokārt, akcents tika likts uz EVOLUTION OF THE COLOR CUBE krāsu, kā arī uz atjaunotajām SEMI DI LINO DIAMAMOND, MOISTURE un RECONSTRUCTION līnijām.
Vivika pastāstīja, ka ALFAPARF Milano galvenā priekšrocība un atšķirība no citiem zīmoliem ir tāda, ka pēc produkta parādīšanās tirgū, darbs tā pilnveidošanā neapstājas. Laboratorija strādā pie noteikto mērķu sasniegšanas, padarot doto produktu vai sēriju efektīvāku. Tajā laikā kā citi zīmoli koncentrējas uz jaunumu pārdošanu, ALFAPARF Milano strādā pie savu jaunumu pilnveidošanas. Tieši tāpēc līnijas tiek papildinātas ar jauniem produktiem, vai arī pēc kāda laika tiek piedāvātas jaunā izskatā.
Noslēgumā daudzi klienti sūrojās par to, ka biļetes uz otro un trešo semināra dienu jau ir izpārdotas, jo pēc pirmās dienas radās vēlēšanās iziet pilnu apmācību kursu.
Semināra dalībnieku vidū tika veikta loterija, kur balvās bija dāvanas, kurām ir tieša attieksmei uz skaistumkopšanas sfēru - skatītāji to uztvēra uz urā! Organizatori izsaka vissiltāko pateicību visiem mediju partneriem!