PAR MUMS
Jau 10 gadus kompānija ALIKSIJA ir ceļvedis profesionālās matu kosmētikas sfērā Latvijas tirgū, pārstāvot ekskluzīvus itāļu zīmolus. Mēs nodrošinām stilistus-frizierus ar kvalitatīviem instrumentiem, inovatīviem produktiem un piedāvājam kreatīvus risinājumus saskaņā ar pēdējām modes tendencēm! Mūsu uzdevums - būt par jūsu drošu palīgu un labāko partneri skaistumkopšanas jomā.

Mūsu attīstības vēsture:

2004. gads: kompānijas ALIKSIJA dibināšana, ar ekskluzīvā izplatītāja tiesībām no itāļu kompānijas The First, kas piedāvā parfimērijas zīmolus: ARROGANCE, BALDININI, GIAN MARCO VENTURI.
2005. gads: Ekskluzīvā izplatītāja tiesību saņemšana no itāļu profesionālā matu kopšanas zīmola ALFAPARF Milano
Partnerība ar ALFAPARF Milano dod unikālu iespēju tiešajai apmācībai MAHOGANY HAIRDRESSING akadēmijā, sadarbībā ar kuru tika izstrādāta unikālā produktu līnija S4U(Style for You).
Sadarbības uzsākšana ar spāņu parfimērijas kompāniju NOSTRUM.
2008. gads: kompānija ALIKSIJA kļūst par itāļu profesionālā matu kopšanas zīmola YELLOW (viens no ALFAPARF GROUP piederošajiem  zīmoliem) pārstāvi.
2008. gads: kā veiksmīgas sadarbības pozitīvs iznākums, tiek parakstīts sadarbības līgums par tiesībām kļūt par ekskluzīvo PARLUX -augtākās klases profesionālo instrumentu zīmola pārstāvi.
2011. gads: sadarbojoties ar ALFAPARF Milano, kompānija ALIKSIJA piedāvā unikālas iespējas apmācībām sekojošās akadēmijās: Saco Hair Academy (Londona), Academia Ramiro Mata (Spānija) un Sassoon Academy (Londona).
2012. gads: sadarbība ar Saco Hair Academy (Londona) un Academia Ramiro Mata (Spānija). 

Mūsu produkti:
ALFAPARF Milano - lukss klases profesionālā kosmētika skaistumkopšanas saloniem. Produkti un šī zīmola stilistiskie risinājumi tiek radīti tehnoloģisko pētījumu un jaunāko atklājumu rezultātā, sadarbojoties ar starptautiskiem skaistumkopšanas centriem un augstākā līmeņa stilistiem. Dziļa analīze un monitorings ir neatņemami kvalitātes standarti, kuri atļauj zibenīgi reaģēt uz dabisko tirgus evolūciju un radīt produktus, kuri apmierina ikviena salona klientu vēlmes.

Diezgan jauns, bet jau pasaulē plaši pazīstamais itāļu zīmols ALFAPARF Milano, kuram ir 30 gadus liela profesionālās matu kosmētikas pasaules iekarošanas vēsture, plaši pazīstams ar savu augstās kvalitātes produkciju, kā arī ar slaveno itāļu stilu. Ietverot sevī uzmanību uz modernām tendencēm un izceļoties ar nevainojamu gaumi kopā ar Vidusjūras kaisli, bagātu māksliniecisko mantojumu un drošu kreativitāti, ALFAPARF Milano zīmols turpina iekarot aizvien lielāku popularitāti un atzinību. Plašais piedāvātās produkcijas sortiments sevī ietver gan tehniskās līnijas (darbam salonā), kā arī matu kopšanas līniju (pārdošanai skaistumkopšanas salonos). ALFAPARF Milano pārstāv matu kopšanas kosmētiku, produktus matu krāsošanai, veidošanas līdzekļus, matu atveseļošanas procedūras. Kā pamatkomponents ALFAPARF Milano matu kopšanas kosmētikā tika izvēlēts linsēklu ekstrakts, kurš matiem dod briljantu spīdumu, bambusa ekstrakts, kurš atjauno matus, orhidejas un kašmira ekstrakts, kurš matus padara zīdaini gludus. Ekskluzīvās partnerattiecības ar ALFAPARF Milano, īsteno zīmola misiju. Inovatīvi risinājumi, iedvesma no augstās modes, apmācību aspekts.
 


YELLOW - ALFAPARF GROUP koncerna augstas kvalitātes profesionālā kosmētika matiem, kuras sastāvā ietilpst daudz dabiskie komponenti, kā piemēram, Šī eļļa, olīveļļa, alveja, ingvera ekstrakts, kviešu proteīni un daudzi citi. Zīmols atšķiras ar to, ka matu kopšanas līdzekļi YELLOW ir piemēroti jebkuram matu tipam, taisniem un viļņotiem, dabiskiem un krāsotiem. Ne mazsvarīgs un ļoti patīkams faktors, pateicoties kuram YELLOW zīmols ir tik populārs visā pasaulē – ļoti demokrātiskā cena. YELLOW – kosmētika dinamiskiem un mūsdienīgiem cilvēkiem! YELLOW - tā nav tikai filozofija... tas ir dzīves stils!

 
 
PARLUXKompānija ALIKSIJA ir oficiālais, ekskluzīvais PARLUX pārstāvis Latvijā, tādā veidā ir iespējams patērētājam piedāvāt patiešām profesionālu instrumentu, kurš apmierinās pat visaugstākās meistara prasības. PARLUX fēns - pazīstams vārds stilistu vidū, tas ir slavens visiem, kuri profesionāli nodarbojas ar frizieru mākslu. Itāļu kompānija PARLUX jau 30 gadus patiesi skaitās viena no pasaules labākajiem profesionālo matu fēnu ražotājiem. Jaudīgais, uzticamais un stilīgais PARLUX fēns – augsto tehnoloģiju produkts, PARLUX kompānijas personīgo ideoloģiju, kura atspoguļo mūsdienīgo skatījumu uz to, kādiem ir jābūt profesionāliem lukss klases matu kopšanas instrumentiem. Lieliski sabalansētais, jaudīgais, ērtais un skaistais PARLUX fēns ir viens no iekārojamākajiem stilistu palīgiem. Tas ietver sevī visu labāko, ko ir uzkrājusi mūsdienu rūpniecība, kura nodarbojas ar frizieru instrumentu un aksesuāru izgatavošanu. Frizieru mākslas profesionāļi pozitīvi atsaucas par PARLUX fēniem un šī zīmola fēni lepojas ar milzīgu popularitāti.

KEPRO profesionāls aprīkojums skaistumkopšanas saloniem no itāļu ražotāja KEPRO ietver sevī augstu kvalitāti, unikālu dizainu un skaistumkopšanas industrijas inovatīvus aksesuārus. Kompānijas sortimentā vairāk nekā 120 000 produkti 45 pasaules valstīs! Mēs ne tikai palīdzēsim Jums iepazīties ar ražotāja piedāvāto asortimentu, bet arī nodrošināsim ātru un drošu piegādes procesu.


Mēs piedāvājam Jums arī parfimērijas zīmolus:

ARROGANCE (Itālija)
BALDININI (Itālija)
GIAN MARCO VENTURI (Itālija)
NOSTRUM (Spānija)
 
Ekskluzīvas, oriģinālas un vilinošas smaržas notis, kuras ir šo pazīstamo marku aromātu sastāvā,
pasvītros Jūsu individualitāti un stilu!
ALIKSIJA – jūsu uzticamais partneris skaistuma pasaulē!
.


 

 

 
e-pasta adrese *
 
Vārds *
 
Uzvārds
 

* Obligātie lauki
PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI


Ja Tev patīk mode un stils, Tu seko līdzi 
tendencēm un jaunumiem matu kopšanas un veidošanas jomā, Tev ir lieliska iespēja pievienoties mūsu aktīvo, radošo un profesionālo speciālistu komandai.

Mēs priecāsimies savā kolektīvā uzņemt darbiniekus, kuriem ir augsta atbildības sajūta, pašmotivācija un izpratne par uzņēmuma vērtībām un biznesu kopumā. Cilvēkus, kuri spēj strādāt gan komandā, gan patstāvīgi un vēlas sasniegt maksimāli labākos rezultātus.

Mēs meklējam:

Tirdzniecības pārstāvi
darbam Rīgā un Latvijas reģionos

 
Nepieciešams:
- B kategorijas vadītāja apliecība;
- Personīgais auto;
- Friziera kvalifikācija (tiks vērtēta kā priekšrocība);
- Labas latviešu, krievu, angļu valodu zināšanas (priekšrocība);
- Iepriekšēja pieredze aktīvajā pārdošanā;
- Prasmes darbā ar datoru.
 
Tirdzniecības vadītāju darbam Rīgā 

Nepieciešams:
- Augstākā izglītība ekonomikā vai vadībā;
- Pieredze tirdzniecībā vai aktīvajā pārdošanā;
- Pieredze kolektīva vadīšanā;
- Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
- Prasmes darbā ar datoru. 

Ja Tavas zināšanas un prasmes atbilst augstāk minētajām prasībām, piesakies mūsu vakancēm, sūtot savu CV uz aliksija@aliksija.lv ar norādi VAKANCEI.